מי אנחנו

מועדון יאכטות Sea-Gal הוקם בשנת 1992 והיה תוך זמן קצר לביתם של משיטי יאכטות – סקיפרים – בישראל.

בעזרת צוות מדריכים מקצועי ומסור, יאכטות חדישות וציוד שייט מובחר הפכו במשך השנים מאות סקיפרים את חלום ההפלגה שלהם למציאות מרתקת. ב Sea-Gal הם מצאו בית לכל דבר: עם צוות מיומן המקדיש את כל כולו לתחום ועם אהבה גדולה לים ולמפליגים בו.
אז הנה אנחנו…

מגוון שירותי יאכטות

בית משיטי היאכטות נמצא במרינה בהרצליה. כאן, מול הים, שוכנות כיתות הלימוד ולצדן צי יאכטות – הצי המפורסם של  Sea-Gal

כאן נמצא גם מועדון “היאכט קלאב” – מקום הבילוי האולטימטיבי לשייטים. ל”יאכט קלאב” באים כדי ליהנות מכוס בירה לפני ואחרי הפלגה, לעדכן ולהתעדכן ולצחוק כמה שרק אפשר.

בית משיטי היאכטות מציע מגוון שירותים רחב לאוהבי ים:

בית ספר לשייט: קורס משיטי יאכטות – סקיפרים – לקבלת רישיון משיט יאכטה בינלאומי.

מועדון יאכטות: לא צריך לקנות יאכטה כדי ליהנות מקסמו של הים. בSea-Gal – מועדון יאכטות – אפשר להפליג על אחת היאכטות בצי שלנו, 7 ימים בשבוע. מלבד הפלגות על יאכטה, אנו מציעים לסקיפרים ולסקיפרים שבדרך מגוון רחב של פעילויות שייטים וכמובן, כוס בירה טובה לפני ואחרי.

השכרת יאכטות: אפשר לשכור יאכטה או מפרשית לשעה, לשעתיים או ליום שלם. יאכטה להשכרה – עם חברים או משפחה, הפלגה רומנטית, או סתם הפלגה ללב ים, בלי שום סיבה.

הפלגות בעולם: תכנון וביצוע טיולי שייט מרתקים על פני הגלובוס. 

הפלגות דייג: לדייגים חובבים ולכאלה שתמיד רצו לדוג, אבל לא ידעו איך והיכן; הפלגות מודרכות עם צוות דייגים מנוסה, כולל כל הציוד הדרוש.

אירועים וימי כיף לחברות: אולם אירועים קסום, הממוקם במרינה הרצליה. בשילוב צי יאכטות מקצועי ורחב, זהו מתכון בטוח לימי כיף חווייתיים ולא שגרתיים.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

טלפון: 1700-700-058 

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
he_IL